Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Закордонні парогазовые установки
Результати розрахунків показали,. що якщо в цьому режимі не робити рециркуляцію котлової води з барабана через економайзери ГВТ ВД, то вода в них повністю випарується й вони почнуть видавати насичений (у деяких режимах навіть слабоперегретый) пара. Щоб уникнути цього доцільно застосувати рециркуляцію води з барабана через ГВТ.

Рециркуляція води при пуску доцільна також у зв'язку з тим, що при малому тепловосприятии топлення виходить млява циркуляція середовища в екранах. Оскільки температура верхньої утворюючого барабана близька ,. до температури насичення, а температура нижньої утворюючої визначається інтенсивністю руху води в циркуляційних контурах, то при млявій циркуляції в екранах можливе збільшення різниці верх-низ барабана понад припустиму по ПТЭ.

Рециркуляція води з барабана через ГВТ дозволяє інтенсифікувати прогрівши нижньої частини, барабана й зняти обмеження по швидкості розпалювання через різницю верх-низ барабана. З викладеного треба, що -250 зі скиданням газів у казан має істотно менші в порівнянні з аналогічними паротурбінними блоками втрати палива на пуски й остановы, що забезпечує їй значні переваги при роботі в змінної графіка електричного навантаження.

Компонування встаткування -250 у новому головному корпусі Молдавської ГРЭС виконані із застосуванням ряду прогресивних рішень. Двопрогінний головний корпус виконаний із брускового залізобетону. Проліт машинного залу 45 м, котельного відділення 1 м. Шахта газоводяных теплообмінників, паровий і водяний повітропідігрівники розташовані поза будинком головного корпуса за поруч.

Воздухозаборное пристрій , що включає повітряний фільтр і пристрій шумоглушения, змонтовано в спеціальній шахті, розташованої перед поруч. У липні 1982 р. проведена нарада на Молдавської ГРЭС по підведенню перших підсумків спорудження, експлуатації й налагодження роботи -250. На нараді були присутні представники організацій, що брали участь у створенні й освоєнні цієї установки. У рішенні наради відзначені наступні основні положення.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30