Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Вплив арматур газопроводів
Вплив арматур газопроводів на надійність: Для забезпечення незалежної друг від друга автономної роботи й ПТУ в складі парогазовых установок зі скиданням газів у казан і з казаном-утилізатором на газопроводах від газотурбінного агрегату в атмосферу й до казана варто встановлювати арматури, що відключає. Ці арматури повинна мати достатню швидкодію, здатністю працювати при високих температурах і забезпечувати прийнятні протечки й втрати тиску середовища.

Тому що витрати вихлопних газів сучасних енергетичних газотурбінних агрегатів становлять сотні кубічних метрів у секунду, то розміри цих арматур повинні бути досить більшими. З викладеного вище ясно, що створення арматур для газопроводів є справою технічно досить складним. У зв'язку із цим при спорудженні парогазовых установок зі скиданням газів у казан і з казаном-утилізатором іноді виникають труднощі з комплектуванням установки арматурами газопроводів.

У ряді випадків ці труднощі приводять до того, що на газопроводах від до казана й в атмосферу або взагалі не встановлюють арматури, або передбачають пристрої, що лише частково виконують її функції. Надійність при цьому, природно, змінюється. З метою виявлення характеру впливу арматури газопроводів на надійність Із розглянемо найбільше що часто зустрічаються технічні рішення цього вузла установки

Рішення перше: Вплив рівня надійності на техніко-економічну ефективність. Забезпечення заданого рівня надійності енергопостачання є обов'язковою вимогою, що повинне виконатися при формуванні електроенергетичних систем і враховуватися при встановленні техніко-економічної ефективності енергетичних установок. Для приведення що зіставляються парогазовых установок до однакового енергетичного ефекту необхідно домогтися виконання методичних положень, у тому числі забезпечити рівну на площину енергопостачання по варіантах.

У зв'язку із цим при визначенні техніко-економічних характеристик енергетичних установок, що мають різні рівні надійності, необхідно, ураховувати зміну аварійного резерву потужності в електроенергетичних системах і витрати на цей резерв. Варто враховувати також і можливий збиток від перевитрати палива на резервній установці, тому що в якості резервних" звичайно використовуються менш економічні агрегати.

Збиток від перевитрати палива може виникати при автономній роботі одного з елементів установки зі зниженою економічністю при відмові іншого елемента. Накопичений до теперішнього часу досвід експлуатації вітчизняних С у парогазовом режимі недостатній для формування на його основі вихідних даних про надійність цього типу. Разом з тим є досвід експлуатації великої кількості парогазовых установок зі скиданням газів у казан за рубежем. Середній для чотирьох блоків коефіцієнт готовності ПТУ дорівнює 0,9355. Аналогічний середній коефіцієнт готовності становить 0,892, що на 4,8 % нижче, ніж для ПТУ.

По надійності вітчизняних газотурбінних агрегатів є, на жаль, лише уривчасті й несистематизовані дані. Збільшення замикаючих витрат у паливо приводить до незначного підвищення абсолютної величини витрат в аварійний резерв при досить істотному зниженні їхньої відносної величини в сумарних наведених витратах в. Пояснюється це наступними обставинами.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30