Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Установка потужністю 250 Мвт
Парогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой установки одиничною потужністю 10 тис. кВт зі скиданням газів у казан ( -250). Два блоки -250 наведені в промислову експлуатацію на Молдавської ГРЭС.

Првый блок, що має станційний № Ц, вступив у лад в 1979 р., другий блок № 12 - в 1980 р. Уведення парогазовых блоків здійснювався поетапно. На першому тапе була пущена паротурбінна частина -250, а на другому, приблизно через півроку, - газотурбінний агрегат. Поетапне уведення дозволило краще організувати монтаж устаткування й послідовно робити пусконалагоджувальні роботи: спочатку на паротурбінній установці, потім на газотурбінному агрегаті й, нарешті, па парогазовом блоці.

Парогазовая установка -250 Молдавської ГРЭС створена на базі серійного вітчизняного енергетичного встаткування паротурбінної установки ДО-210-130 ЛМЗ, газотурбінного агрегату ГТ-35-770 ХТЗ і парового казана ТМЕ-206 котлостроительного заводу "Червоний казаняр" з незначною реконструкцією. У топленні казана спалюються звичайні котельні мазуты, у камер згоряння - газотурбінне паливо. Якість вступника в палива істотно підвищується в спеціально створено для -250 системі обробки газотурбінного палива.

Для парогазовых блоків Молдавської ГРЭС очікуються наступні режими роботи. Перші кілька років після уведення в експлуатацію вони будуть працювати в базовому режимі із числом годин використання 6000-7000 ч/рік. З уведенням у лад на півдні Європейської частини СРСР потужних базисних блоків на ядерному паливі -2- буде поступово витіснятися в напівпікову зону добового графіка електричного навантаження.

На початку цього періоду при проходженні нічного мінімуму будуть зупиняти, а паротурбінну частину переводити в автономну роботу на технічному мінімум навантаження. Наприкінці періоду -250 почне працювати з нічними зупинками всього блоку після кожного робочого дня й остановами на вихідні й святкові дні.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30