Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Засобу підвищення ефективності
Наддування як засіб підвищення ефективності газотурбінних і парогазовых установок
Відомо, що характеристики газотурбінних і парогазовых установок залежать від параметрів зовнішнього повітря.

Такі найважливіші показники роботи й , як потужність, КПД, продуктивність компресора, ступінь підвищення тиску повітря, температура газів на виході з газової турбіни, а також продуктивність^-продуктивність-паро-продуктивність і коефіцієнт -надлишку повітря казана істотно змінюються залежно від параметрів атмосфери.

Так, при підвищенні температури зовнішнього повітря від 248 до 308 К у випадку збереження постійної початкової температури газу потужність однокомпресорної двухвальной може зменшитися більш ніж удвічі.

Подібна зміна характеристик через коливання параметрів зовнішнього повітря характерно для всіх газотурбінних і парогазовых установок і є їхнім істотним недоліком. Незважаючи на спільність якісної картини впливу параметрів зовнішнього повітря на основні показники й , кількісні співвідношення можуть бути різними для установок різного типу.

У зв'язку із цим представляється доцільним проаналізувати вплив параметрів атмосфери на характеристики й у широкому діапазоні зміни температури й тиски повітря на вході вкомпрессор.
Характеристики парогазовых установок також залежать від параметрів зовнішнього повітря.

Такі важливі показники роботи парогазовых установок, як потужність, КПД і коефіцієнт надлишку повітря, при зміні температури зовнішнього повітря міняються досить значно, хоча й менш різко, чим в.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30