Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Регенеративний підігрів конденсату
Здійснюється ця рециркуляція за допомогою насоса й регулятора температури. Витрата води через I ВТ НД регулюється клапаном, установленим на напорі насоса. Для забезпечення усталеної роботи насоса на режимах малих имгрузок передбачена запасна лінія із засувкою, розрахована на пропуск приблизно 10 % номінальної витрати. Конденсат до ГВТ НД може здатися не тільки після підігрівника низького тиску № 3, але й після підігрівника № 4.

При зменшенні навантаження казана приблизно до 50 %, коли температура конденсату за ПНД-4 знижується до 403 ДО, конденсат ГВТ НД із системи регенерації парової турбіни починають відбирати за ПНД-4. На пускових режимах, коли температура конденсату й газів досить низка, ГВТ НД повинен бути відключений по конденсаті. Перед остановом казана рекомендується відключати також ГВТ НД але конденсату на короткий час із метою так званого прожарювання поверхонь нагрівання й зменшення небезпеки корозії.

Дли поліпшення пускових режимів у схемі -250 передбачена пускова циркуляція води- по контурі барабан - ГВТ ВД - котельний економайзер-барабан. Циркуляція здійснюється насосом ЭЦН-4, за допомогою якого в цей час здійснюється примусова циркуляція у высоконапорном парогенераторі -200 Невинномысской ГРЭС. Істотною відмінністю теплової схеми -250 від схем відомих установок є розташування вузла харчування.

У таких вузол харчування розташований по ходу води за ПВД і ГВТ ВД па загальному трубопроводі після сполуки обох згаданих частин живильної води в загальний потік. При подібному розташуванні вузла харчування спостерігаються наступні недоліки. Є ймовірність постановки під повний тиск живильного насоса ПВД і ГВТ ВД у випадку аварійного закриття розташованої після них арматури.

Отже, прочностные характеристики ПВД і ГВТ ВД приводиться вибирати на повний тиск живильного насоса. У складі -250 застосований живильний електронасос ПЭ-380-180, що розвиває при роботі на закриту засувку напір до 23 Мпа, що значно більше робочого тиску в барабані казана (15 Мпа) і у ГВТ ВД (17 Мпа).
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30