Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Прямоточний паровий казан
Прямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з урахуванням твердих вимог до маневрених характеристик блоку. Номінальна продуктивність казана 250 кг/з, тиск пари 13,5 Мпа, температура перегрітої пари 813 ДО, живильної води 433 ДО.

У топленні казана спалюється сірчистий мазут марки S. Особливістю казана є додатковий випарний пучок, включений по воді паралельно топковим екранам, а по газах - між пароперегрівником і економайзером.

Цей пучок запобігає кипіння в економайзері при підключенні вихлопу на казан і швидкий набір навантаження. Номінальна потужність парової турбіни 260 Мвт. Витрата пари на турбіну 238 кг/з, тиск пари на вході в турбіну 11 Мпа, температура 808 ДО. Для плануються наступні режими роботи. Перші п'ять років установка повинна працювати 4000 год при 250 пусках у рік.

У наступні роки очікується, що число годин використання знизиться до 2000, а пуски блоку будуть вироблятися два рази 3 на добу, що складе приблизно 500 пусків у рік. До теперішнього часу накопичений позитивний досвід експлуатації в напівпіковому режимі. При пуску після 8-вартового останова через 4,5 хв після команди на пуск синхронізуються з мережею, а через 10,5 хв приймають повне навантаження. Парова турбіна синхронізується з мережею через 18 хв, а через 28 хв приймає повне навантаження.

Розворот парової турбіни, включення в мережу й набір приблизно 15 % потужності здійснюються за рахунок теплоти вихлопних газів без подачі палива до пальників казана. Автоматичний перехід з парогазового режиму на паротурбінний був налагоджений улітку 1975 р. і випробуваний при навантаженні 315 Мвт. I (перекриття подачі в казан вихлопних газів починалося через 19 з і закінчувалося через 37 з послу сигналу на останов. Перевірка описуваного переходу в експлуатаційних умовах показала його простоту й надійність.

Другий різновид маневрених являє собою новий тип парогазовых установок, призначених для роботи напівпіковій зоні графіка електричного навантаження. Створення таких стало можливим завдяки освоєнню потужних і высокоэкономичных енергетичних газотурбінних установок. За заявою фірм-виготовлювачів, зазначені з успіхом можна експлуатувати в широкому діапазоні навантажень, від базової до пікової.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30