Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Паротурбінний блок
Аналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт отримані в порівнянних умовах. Як було відзначено вище, однієї з важливих завдань, що коштують перебуд. розроблювачами теплової схеми -250 Молдавської ГРЭС, було забезпечення надійної автономної роботи її паротурбінної частини з досить високою тепловою економічністю.

На основі техніко-економічних розрахунків для автономної роботи паротурбінної частини -250 була прийнята схема водяного підігріву повітря. Основна особливість цієї схеми полягає в передачі теплоти газів, що йдуть, казана повітрю за допомогою проміжного теплоносія роль якого в цьому випадку виконує вода.

Газоводяные теплообмінники високого й низького тиску включені по воді послідовно з водяними повітропідігрівниками (ВВП) відповідно високого й низького тиску. Вода циркулює по замкнутому контурі між газоводяными теплообмінниками й повітропідігрівниками, передаючи теплоту газів, що йдуть, казана повітрю. У такій схемі ВВП ВД повинен бути розрахований на тиск води 18 Мпа. Водяні повітропідігрівники на зазначений тиск вітчизняна промисловість не випускає.

Організувати їхнє виготовлення до моменту пуску блоку № 11 не вдалося. Робота паротурбінної частини -250 на номінальному навантаженні для блоку № 11 характеризується наступними основними показниками: температура підігріву повітря 451 ДО; питома витрата палива по установці 338 г/( квт-ч). На блоці № 12 Молдавської ГРЭС водяний підігрів повітря здійснений як у першої, так і в другому щаблі. Такий підігрів став можливий завдяки розробці водяного повітропідігрівника, розрахованого на робочий тиск 18 Мпа.

Як зазначено вище, водяний підігрів повітря полягає в передачі теплоти газів, що йдуть, казана повітрю за допомогою води, що циркулює в замкнутому контурі й грає роль проміжного теплоносія. Для компенсації коливань об'єму води замкнутого контуру був розроблений новий спосіб, сутність якого викладена нижче. Забезпечення надійної роботи замкнутих водяних контурів зв'язано зі значними труднощами.

Ці труднощі викликані тим обставиною, що вода практично нестислива. У зв'язку із цим навіть порівняно невеликі коливання температури води можуть привести до такої зміни її об'єму, що викличе серйозні порушення роботи або руйнування контуру. Сутність пропонованого способам: газоводяной теплообмінник і водяний повітропідігрівник об'єднані трубопроводами в замкнутий контур. У контурі за допомогою насоса цикулирует вода, передаючи теплоту газів, що йдуть, повітрю.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30