Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Паротурбінний блок
Усмоктувальний трубопровід циркуляційного насоса з'єднаний компенсаційним трубопроводом з нагнітальним трубопроводом насоса, що подає воду в один з розімкнутих контурів установки, наприклад конденсатный або живильний тракт. Повітря подається дутьевым вентилятором. За допомогою компенсаційного трубопроводу тиск у замкнутому контурі підтримується постійним і рівним тиску в нагнітальному трубопроводі насоса.

У випадку підвищення температури й збільшення об'єму води частина її через компенсаційний трубопровід виводиться з контуру, а при зниженні температури вводиться в контур. Через компенсаційний трубопровід також заповнюють протечки води в замкнутому контурі. При роботі установки по парогазовому циклі вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан, де використовуються як окислювач при спалюванні палива.

При температурі зовнішнього повітря 283 ДО (середньорічна температура., у районі Молдавської ГРЭС) і початковій температурі газів 1043 До витрата вихлопних газів становить 460 м3/с. При цьому температура газів дорівнює 726 ДО, тиск 10 кпа, зміст кисню 0,181 кг/кг. Об'ємні витрати газів через пальники казана при роботі його в складі зі скиданням газів у казан істотно (приблизно в півтора разу) вище, ніж при роботі казана в складі звичайних ПТУ.

Для того щоб зберегти прийнятні швидкості в пальниках при роботі казана в складі , 7-10 % вихлопних газів направляються в сопла, розташовані на протилежній стінці топлення й призначені для скидання газів рециркуляції. Подача частини вихлопних газів у сопла дозволяє також віджати факел від передньої стінки топлення й остудити сопла.

На часткових навантаженнях у топлення казана направляється така кількість вихлопних газів, який необхідно для одержання заданої температури проміжного перегріву пари. Надлишки вихлопних газів скидаються в газохід між поверхнями нагрівання котельного економайзера. Результати розрахунків показали, що при температурах зовнішнього повітря, що перевищують розрахункову, усього кількості вихлопних газів може не вистачити для роботи казана з номінальною паропродуктивністю.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30