Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Основні параметри вентилятора
Основні параметри вентилятора наступні: продуктивність 16 кг/з; повний напір 12,7 кпа; максимально припустима температура усмоктуваного середовища 473 ДО; частота обертання 1480 про/хв; максимальний КПД 71 %; потужність привода 340 кВт. Для зниження температури повітря, що надходить у компресор після вентилятора наддування або з атмосфери при високих температурах зовнішнього повітря, у схему установки включений испаримый охолоджувач із системою рециркуляції води.

Як випарний охолоджувач уперше в енергетику використана типова промивна камера КД-6002 системи кондиціювання повітря. Промивна камера складається з бака, зрошувального простору й зрошувальної системи. У баку камери встановлений сітчастий фільтр для очищення циркуляційної води, що надходить до насоса, і поплавковий клапан для автоматичної підтримки заданого рівня води в баку.

Зрошувальна система складається із двох рядів стояків з відцентровими тангенціальними форсунками. Факели першого ряду форсунок спрямовані по русі повітря, другого - проти руху. На вході в зрошувальний простір _ камери встановлені двухлопастные розподільники 8 для вирівнювання потоку повітря, на виході - шестилопастные сепаратори-каплеуловители для вловлювання зважених крапель води.

Для можливості роботи випарного охолоджувача під надлишковим тиском від надувного агрегату конструкція окремих елементів промивної камери була трохи змінена. Зовнішній корпус посилений ребрами жорсткості, що забезпечило.його роботу при надлишковому тиску до 15 кпа.

Вільний злив, що гарантує підтримка рівня води в баку при виході з роботи поплавкового клапана здійснений через гідрозатвор. Відмова від відкритого зливу зажадав установки покажчика рівня для спостереження за наявністю води в баку. Циркуляція води у випарному охолоджувачі здійснюється електронасосом типу ЗК-9. Продуктивність його на номінальному режимі становить 13,9 м3/із при напорі 0,27 Мпа. Потужність електронасоса 7 кВт.

Для регулювання тиску води перед форсунками й зміни кратності циркуляції охолодної води прийомний і нагнітальний трубопроводи насоса 17 з'єднані перемичкою, на якій установлена засувка. Продукти згоряння палива газової турбіни надходять у газопровід, з якого в.залежності від режиму роботи установки вони направляються або через димар в атмосферу, або в топлення.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30