Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Основні параметри вентилятора
Схема аварійного захисту забезпечує безпечну експлуатацію, пуск і останов , казана й допоміжного устаткування установки. Залежно від характеру порушення режиму роботи установки система захисту здійснює попереджувальну сигналізацію, автоматичний останов усього або частини встаткування, одночасно впливаючи на виконавчі механізми шиберів.

Система аварійного захисту передбачає аварійний останов казана з остановом газової турбіни, аварійний останов, газової турбіни без останова казана, проміжні операції. При аварійному останове казана за допомогою кожної з передбачених захистів вихідне реле аварійного захисту казана дає команду на останов вентилятора, закриття відсічних клапанів подачі палива в казан і аварійний останов газової турбіни.

У період еремур експлуатації С у казані спалювали природний газ, высокосернистый мазут марки М-100, газові вугілля й буре вугілля Назаровского родовища. У спалювали дизельне й газотурбінне палива. На газовоздухопроводах була встановлена перемикаючі арматури, що дозволяє здійснювати переклад газо- і паротурбінної частин установки з роздільної роботи на спільну й назад без їх останова.

Крім того, схема дозволяла додавати гаряче повітря від повітропідігрівника до вихлопних газів для проведення досліджень робочих процесів казана в широкому діапазоні зміни параметрів окислювача. Парогазовая установка управлялася дистанційно зі спеціального пульта, сполученого з пультом керування казаном, і при її "кснлуатации не був потрібний додатковий персонал.

Положення ліній робочих режимів на універсальній характеристиці компресора в значній мірі визначається режимом роботи установки. Так, застосування наддування приводить до зсуву лінії робочих режимів в область більших витрат у порівнянні з лінією, що характеризує роботу установки без наддування. Чим Польщі наддування, тим більше зсув цієї лінії. Пояснюється це головним чином підвищенням тиску й щільності повітря на й ході в компресор.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30