Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Основні параметри вентилятора
Експериментальний малогабаритний казан Е-40ВН номінальною продуктивністю 11,1 кг/з і максимально тривалої, 7 кг/з, з тиском перегрітої пари 3,9 Мпа й температурою виконаний газоплотным і розрахований на спалювання у вихровий тику під наддуванням пилоподібного, газоподібного й рідкого палива. Вихлопні гази -15 надходять у трубопровід гарячого повітря казана й далі через регулювальні шибери підводять до пальників, паливо спалюється в середовищі зі збідненим змістом кисню.

Для захисту повітропідігрівника при роботі казана в схемі передбачене прокачування його холодним повітрям від котельного вентилятора. Це повітря підмішується до вихлопних газів , що йдуть до пальників казана, або викидається в атмосферу. Для скидання повітря передбачений спеціальний трубопровід діаметром 800 мм двома послідовно розташованими шиберами. Перед фронтом казана на оцінці 5 м розташовані пульти керування казаном і .

На пульті керування змонтовані кнопки дистанційного керування основними шиберами установки й позатели їхнього повороту. До пульта винесені також U-Образні манометри, що дозволяють здійснювати контроль за тиском середовища на основних ділянках газовоздушного тракту парогазовой установки. Система автоматизації й захисту включає звичайні системи автоматизації казана Е-40ВН і газотурбінного агрегату -15, які забезпечують як роздільну, так і спільну їхню роботу.

Для керування спільною роботою казана й газової турбіни в складі схема автоматичного регулювання установки доповнена регуляторами витрати газів, змісту кисню й температури газів, що йдуть. Регулятор витрати газів управляє сервомотором, що впливає на синхронізатор регулятора швидкості генераторного вала , змінює подачу палива в камеру згоряння, що викликає зміну частоти обертання турбокомпресорного вала, а виходить, і витрати повітря.

Регулятор змісту кисню підтримує заданий зміст кисню в газах перед топленням казана. Він одержує імпульс від кислородомера й за допомогою сервомотора впливає на шибер системи рециркуляції, регулюючи добавку газів з газоходу казана. Температура газів, що йдуть, казана підтримується спеціальним регулятором, за допомогою якого регулюється витрата охолодного повітря, що надходить у воздухоподготовитель від вентилятора.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30