Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Охолоджувачі
Температуру повітря на вході в компресор можна істотно знизити шляхом установки після надувного агрегату випарного охолоджувача. Охолоджувачі цього типу значно дешевше поверхневих, а втрата тиску в них дуже мала. Принцип дії такого охолоджувача, заснований на випарі частини води, що впорскується в потік повітря, докладно буде описаний нижче.

Оскільки витрата води у випарному охолоджувачі зростає пропорційно зниженню температури в ньому, то застосування охолодження технико- економічно виправдано лише для випадків, коли потрібно незначно знизити температуру повітря (на 5-40 ДО). Саме такі умови спостерігаються в газотурбінній установці з наддуванням. У наддування котельним вентилятором уперше був здійснений в 1967 р. у Ленінграді на еремурів зі скиданням газів у казан.

При створенні цієї установки виникли певні труднощі, пов'язані з узгодженням характеристик вхідного в її сполуку встаткування: продуктивність компресора -15 заводу "Економайзер" була недостатньої для забезпечення роботи казана Е-40ВН БКЗ із розрахунковою паропродуктивністю в заданому діапазоні зміни температури зовнішнього повітря. Крім того, істотно зростав сумарний опір газовоздушного тракту казана при роботі його на сбросных газах, що викликало значне зниження потужності .

Варто мати на увазі, що підвищення потужності й продуктивності компресора газотурбінної установки при зниженні температури зовнішнього повітря можливо тільки до певного значення цієї температури яке є неоднаковим для різних установок і визначається головним чином прочностными характеристиками елементів турбін і компресора , а також граничною потужністю електрогенератора.

Заводи-Виготовлювачі газотурбінних установок час роботи із граничною потужністю, як правило, не обмежують, У принципі установки можуть працювати з такою потужністю протягом усього періоду експлуатації. У дійсності через коливання температури зовнішнього повітря більшу частину часу працюють із потужністю, що значно нижче граничної, тобто з недовантаженням. Розрахунок роботи стаціонарних газотурбінних парогазовых- установок здійснюється звичайно на одну, заздалегідь обрану температуру зовнішнього повітря.

Для енергетичних газотурбінних і парогазовых установок ця температура вибирається, як правило, рівної 278 або 288 До-К- Тому що протягом року й навіть у продовження доби температура зовнішнього повітря коливається в значних межах, те й більшу частину часу працюють із основними показниками, що відрізняються від розрахункових.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30