Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Області застосування
Області застосування й режими роботи: Аналіз даних показує, що за рубежем основною областю застосування великих парогазовых установок є електроенергетичні системи. З 82 75 входять до складу енергосистем і призначені для вироблення електроенергії. Сім із цих 75 використовуються також для цілей теплофікації.

Ще сім установлені на промислових підприємствах і служать для забезпечення виробництва електроенергією, технологічною теплотою, парою або повітрям. Відзначимо, що для парогазовых установок меншої потужності розподіл по областях застосування відрізняється від наведеного вище. Зокрема, істотно зростає відсоток , установлених на промислових підприємствах.

Пристрій і сполука встаткування парогазовых установок значною мірою визначаються областю використання й заданих режимів роботи. У зв'язку із цим для кожної в графі "Загальна характеристика" відзначено, який вона є - базова або маневреної, і зазначена область застосування. Відзначимо, що й ряді випадків розподіл на базові й маневрені деякою мірою варто вважати умовним, тому що деякі установки створюються для роботи як у базовому, так і в напівпіковому режимі.

Перший період експлуатації такі працюють у базовому режимі із числом годин використання 4000-7000 у рік. Потім поступово вони витісняються в змінну частину графіка електричного навантаження, де. працюють із числом годин використання 2000-4000 при близько 260 пусках у рік. Як приклад можна привести електростанції "Майнц Висбаден" (ФРН). Теплофікаційні ЯРМУ й промисловим підприємствам працюють, як правило, у базовому режимі з досить більшим числом годин використання.

Базові С. Дані по 18 великих базових блоках. Всі ці блоки є парогазовыми установками зі скиданням газів у казан. Внаслідок великої кількості годин використання базових Із при їхньому створенні звичайно прагнуть одержати можливо високі теплову економічність і надійність роботи.

При початкових температурах газів , використаних у складі таких З, підвищення економічності й надійності роботи досягається застосуванням порівняно складних схем регенеративного підігріву живильної води й розвинених экономайзерных поверхонь нагрівання казана, забезпеченням автономної роботи газо- і паротурбінної частин і рядом інших заходів, що приводять, як правило, до відносного ускладнення й подорожчання установки.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30