Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Казан утилізатор
Що пояснюється розташуванням додаткових пальників на вході в пароперегрівник КУ й сталістю витрати вихлопних газів при зміні витрати пари; знижену в порівнянні із Із надійність, як наслідок неможливості автономної роботи ПТУ; неможливість використання в складі серійних парових казанів і турбін.

Ідеальний цикл і принципова теплова схема КУ без додаткового спалювання палива відрізняються двома елементами: у координатах відсутній трикутник, а в складі теплової схеми - додаткові пальники.

Тому що пара в казані-утилізаторі КУ без дожигания палива одержують тільки за рахунок утилізації теплоти вихлопних газів , той його тиск звичайно не перевищує 4 Мпа, а температура визначається температурою вихлопних газів і температурним напором, оптимальне значення якого найчастіше лежить у межах 10-30 До-К- Частка потужності в сумарній потужності цих дорівнює звичайно 0,65-0,75.

Оскільки в нижній частині циклу теплота не підводить, цикл КУ без додаткового спалювання палива є повністю бінарним. При початковій температурі газів 1500 ДО КПД цих установок досягає 50 %. У порівнянні з КУ з додатковим спалюванням палива розглянуті установки більше прості, вартість їх нижче й для них потрібно менше охолодної води.

Разом з тим їхня теплова економічність трохи гірше, а одинична потужність менше, ніж у КУ з додатковим спалюванням палива. Відзначимо, що всі розглянуті парогазовые установки влаштовані по одному принципі - вихлопні гази подаються в паровий казан, де використовуються як окислювач при спалюванні палива й теплоносія, що передає частину теплоти палива воді й водяній парі. У технічній літературі можна зустріти інші назви розглянутих парогазовых установок.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30