Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Випарне охолодження
Під адіабатичним охолодженням розуміється зниження температури повітря внаслідок віддачі їм явної теплоти, що йде на випар вологи й вертається в повітря з пором у вигляді схованої теплоти паротворення, у результаті чого тепломісткість повітря виявляється майже постійною величиною. Підведення й відвід теплоти в цьому випадку відсутні.

Зволоження повітря, що супроводжується зниженням його температури, у принципі може протікати до стану повного насичення, коли парціальне тиск водяної пари буде дорівнює тиску насичення при температурі суміші й відносна вологість складе 100 %. Однак практично за допомогою дощового пристрою вдається одержати відносну вологість повітря не вище 90-95 %. Крім того, при стані повітря, близькому до насичення, виникає небезпека конденсації й випадання крапель рідини на вході в компресор.

Із цієї причини в розрахунках відносну вологість повітря на виході з випарного охолоджувача приймають, рівної 80 %. Для самостійно працюючого випарного охолоджувача ця діаграма повинна відповідати тиску зовнішнього повітря, для випарного охолоджувача, установленого після надувного агрегату, тиску наддування.

Ефективність роботи випарного охолоджувача залежить від параметрів повітря на вході в нього: чим вище температура й менше відносна вологість, тим більше зниження температури повітря може бути отримане у випарному охолоджувачі. Відзначимо, що таке наддування достатнє, як правило, для забезпечення роботи установки з постійною потужністю в розглянутих діапазонах зміни температур зовнішнього повітря.

У тих випадках, коли тиск наддування перевищує 19,6 кпа й згадані вище графіки й діаграми не підходять, параметри суміші повітря й водяних пар на виході з випарного охолоджувача можна встановити в такий спосіб. Тиск повітря на виході з випарного охолоджувача відрізняється від тиску повітря на виході з наддувного агрегату на величину опору повітряного тракту випарного охолоджувача.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30