Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Газотурбінні агрегати
Казан має два барабани - високого й низького тиску. Пара з барабана НД подається в деаератор. Паровій турбіні, спроектованої спеціально для "Пэйс-260-60" властиві висока економічність і компактність. Потужність турбіни 100/120 Мвт. Невисокі параметри пари дозволили .виготовити турбіну з недорогих матеріалів і спростити систему водоподготовки.

Турбіна виконана однопотокової без відборів пари. Перед останнім щаблем турбіни є пристрій для видалення вологи, аналогічне пристроям, застосовуваним на турбінах АЕС. Фірма "Дженерал електрик" розробила серію многовальных маневрених парогазовых установок, що включає типів "Стаг-200", "Стаг-300" і "Стаг-400". Потужність перерахованих відповідно дорівнює 200, 350 і 400 Мвт.

Істотну відмінність типу "Стаг" від типу "Пэйс" полягає в установці на вихлопі перемикаючих шиберів і спеціальної труби, що забезпечує автономну роботу . Розрахункове число годин використання - від 2000 до 5000 у рік. Парогазовые установки повністю автоматизовані. Кожний можна пускати незалежно від інших. Тривалість пуску до набору повного навантаження 20 хв, парової турбіни після нічного останова 1 ,ч.

Парова турбіна розрахована на роботу з ковзним початковим тиском пари. Залежно від числа працюючий тиск пари автоматично підтримується на рівні 4,2 Мпа при одній'! , 5,6 Мпа при двох , 7 Мпа при трьох і 8,7 Мпа при чотирьох . Завдяки можливості почергового відключення питома витрата палива при зниженні навантаження до 40 % змінюється несуттєво.

Уже згадувалося про те, що основна особливість третього різновиду маневрених визначається тим, що в їхній сполуці покористуються , створені на базі авіаційних ТРД. Можна відзначити наступні основні достоїнства таких : гарні маневрені якості; низька питома вартість; високий ступінь автоматизації; високий ступінь заводського виготовлення; малі розміри; малі строки поставки; відсутність потреби в охолодній воді.

Разом з тим відносно низька теплова економічність і необхідність використання високосортних палив обмежують область застосування таких . Як правило, вони використовуються до остропиковом і аварійного режимах.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30