Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Цикли з наддуванням
Цикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний аналіз циклів газотурбінних і парогазовых установок, що працюють із наддуванням і випарним охолодженням, пов'язаний з определенньми труднощами. Дійсно, крім тих параметрів, які доводиться враховувати при аналізі циклів звичайних і , тут з'являються ще дві додаткові величини - вологовміст циклового повітря й зниження його температури у випарному охолоджувачі.

Аналіз циклів газотурбінних і парогазовых установок з наддуванням і випарним охолодженням можна істотно спростити, якщо вважати, що тепломісткість і теплоємність перегрітої пари, що входить до складу робочого тіла , залежать тільки від температури. Тоді всі процеси, чинені кожним', компонентом суміші, повинні протікати так само, як у випадку, коли кожний компонент перебуває поза сумішшю, але при тих же параметрах стану - температурі й парціальному тиску.

У випарному охолоджувачі маса випаровується воды, що, відносно мала, і тим, що величина цих змін приблизно дорівнює й протилежна за знаком. Отже, робота пари й газу при спільному, стиску й розширенні буде приблизно відповідати роботі стиску й розширення цих робочих тіл при їхньому роздільному стиску й розширенні в однакових інтервалах тисків і при рівних початкових температурах.

Роздільне зображення процесів, чинених газоподібним і пароводяним робітниками тілами, хоча й полегшує аналіз цих процесів, не дає цільного подання про цикл із наддуванням і випарним охолодженням. Порівняльний термодинамічний аналіз циклів газотурбінних і парогазовых установок з наддуванням і без нього дозволяє відзначити наступні особливості цих циклів. Внаслідок зниження кінцевої температури процесу розширення в газовій турбіні із циклу з наддуванням приділяється менше теплоти, чим із циклу звичайної.

Тому що за інших рівних умов теплота в циклі з наддуванням підводить по ізобарі, що відповідає більше високому тиску, чим у циклі звичайної , те корисна робота як правило зростає. Частка відводиться з верхнього циклу й використовуваної в нижньому циклі теплоти в з наддуванням зменшується, що визначається згаданим зниженням кінцевої температура процесу розширення. У циклі С с наддуванням збільшується частка верхнього циклу, що сприяє підвищенню теплової економічності циклу внаслідок його карнотизации.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30