Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Безпечне перемикання
Необхідною умовою безпечного перемикання була підтримка рівності тисків газів на вихлопі й повітря перед пальниками казана.

Зазначена рівність досягалася за допомогою настроювання співвідношення ступеня відкриття шибера скидання вихлопних газів у трубу й шибери подачі цих газів у казан. У випадку аварії паро- або газотурбінної частини З переклад їх на роздільну роботу здійснювався автоматично протягом приблизно 30 с.

У результаті досліджень і еремурів експлуатації З була повністю доведена можливість утримання в роботі паротурбінної частини установки при аварійних або планових остановах . Керування еремур З виявилося досить простим і без яких-небудь утруднень було освоєно експлуатаційним персоналом ТЭЦ. У процесі експлуатації були відпрацьовані два варіанти пуску З, кожний з яких можна застосовувати залежно від конкретної обстановки й стану встаткування.

У першому варіанті здійснювався роздільний запуск і казана з наступним перекладом вихлопу на казан. Це робилося в такий спосіб. Після роздільного запуску агрегатів навантаження казана приводилося у відповідність із навантаженням по режимній карті. Потім поступовим прикриттям- шибера на вихлопі піднімали тиск газів до тиску повітря в повітряному колекторі перед пальниками казана й відкривали шибер, що відокремлює вихлопні гази від повітря.

Одночасним прикриттям шиберів скидання вихлопних газів в атмосферу й подачі повітря вентилятором до пальників казана переводили вихлоп на казан, зберігаючи незмінний тиск газів у колекторі перед пальниками. Ця операція виконувалася поетапно при ретельному контролі за горінням і змістом кисню в газах, що йдуть, казана. Подібний варіант пуску Зі звичайно застосовували при необхідності першочергового пуску паротурбінної частини установки або в тому випадку, коли вона вже перебувала в роботі.

У другому варіанті пуску еремуру З розпалювання казана здійснювалося за допомогою вихлопних газів , Запускали з вихлопом в атмосферу, включали його електрогенератор у мережу й приймали деяке навантаження. Потім відкривали шибер подачі вихлопних газів до казана й закривали шибер скидання в атмосферу, направляючи вихлопні гази в казан, де їхня теплота сприймалася поверхнями нагрівання.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30