Виробництво парогазовых установок
Казан утилізатор Казан утилізаторРозглянемо КУ з додатковим спалюванням палива. Вихлопні гази газотурбінного агрегату подаються в казан-утилізатор, де передають частину теплоти палива воді й водяній парі. У паротурбінній частині спалюється невелика кількість палива, необхідне
Установка потужністю 250 Мвт Установка потужністю 250 МвтПарогазовая установка потужністю 250 Мвт Молдавської ГРЭС: Досвід, накопичений у процесі створення, освоєння й дослідження описаної в попередньому розділі еремуру 11ГУС, був використаний при розробці першої вітчизняної промислової парогазовой
Регенеративний підігрів конденсату Регенеративний підігрів конденсатуЗіставлення перерахованих варіантів схем регенеративного
Прямоточний паровий казан Прямоточний паровий казанПрямоточний паровий казан розроблений фірмою KSG з обліком
Цикли з наддуванням Цикли з наддуваннямЦикли з наддуванням і випарним охолодженням: Термодинамічний
Маневрена установка Маневрена установкаМаневрена потужністю 700 Мвт: У цей час для
Газотурбінні агрегати Газотурбінні агрегатиГазотурбінний агрегат фірми "Броунбовери. Паровий казан
Безпечне перемикання
Внаслідок більших витрат і швидкостей газів і практично однакової їхньої температури екрани топлення прогрівалися більш рівномірно, ніж при розпалюванні казана на власних пальниках. Швидкість прогріву казана регулювалася зміною витрати вихлопних газів і подачі палива в камеру згоряння . Казан прогрівався вихлопними газами доти, поки выдерживалась нормативна швидкість його прогріву. Коли швидкість прогріву менше нормативної, вироблявся розжиг пальників мила.

Цей варіант пуску З найбільш економічний, тому що виробляє електричну потужність при значній утилізації вихлопних газів у казані. Крім того, у зв'язку з низькою температурою газів в області пароперегрівника (менш 670 ДО) можлива значна економія теплоти при пусках за рахунок зниження пароперегрівника.

Робітники процеси в казані при спалюванні різних палив у збідненої киснем середовищу досліджували в три етапи. На першому етапі при автономній роботі паротурбінної частини зміст кисень в окислювачі знижували шляхом подачі частини газів, що йдуть, казана на усмоктування дутьевого вентилятора. Зміст кисню в окислювачі, редставляющем собою суміш повітря й газів, що йдуть, казана, можна було понизити до 15 % по об'єму.

Залежно від навантаження казана температура окислювача коливалася від 520 до 600 До-К- На другому етапі як окислювач палива в казані використовували вихлопні гази , що працює з регенератором. Температура вихлопних газів рівнялася 570 ДО, а зміст кисню в них становило приблизно 19 % по об'єму. На третьому етапі окислювачем при спалюванні палива в казані також служили вихлопні гази.

Однак після видалення регенератора їхня температура підвищилася до 770 ДО, а зміст кисню знизилося до 16 % по об'єму. Основна мета досліджень топкових процесів полягала в одержанні залежностей повноти згоряння різних палив від параметрів окислювача - вихлопних газів і, насамперед, від змісту кисню в них.
Охолоджувачі ОхолоджувачіТемпературу повітря на вході в компресор можна істотно
Паротурбінний блок Паротурбінний блокАналогічні показники паротурбінного блоку 200 Мвт
Безпечне перемикання Безпечне перемиканняНеобхідною умовою безпечного перемикання було
Основні параметри вентилятора Основні параметри вентилятораОсновні параметри вентилятора наступні: продуктивність
(c)2009-2015 - Права захищені
Контакти Адреса: Київ, Трифоновская вул., 61
Тел. +38 (044) 684 62 40
Тел./факс. +38 (044) 683 15 30